• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бесконечен Воздух-Пред-Сопственост

Бесконечен Воздух-Пред-Сопственост

 
DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно

Запознајте го снегот како никогаш досега додека ги градите крајните трчања со скокови, карпи, шини, рампи и безброј други предмети, преземајќи го следниот чекор за дефинирање на вашиот стил на возење! Предизвикајте ги пријателите да ги возат вашите трчања и да се натпреваруваат на натпревари во реалниот свет како Што се Слопестајл, Голем Воздух и Полуцевка! Спуштете со хеликоптер каде и да посакате, на свеж прав во заднина или прекрасни трчања во паркот! Возење со Добрите. Подгответе се да ги уништите нарачаните патеки и да покажете гнасни трикови низ огромни, персонализирани паркови за терени и 100+ квадратни милји заднина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди