• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Глонме Дами Еден Костим За Капење В Костими За Капење Без Ракави Костими За Капење Без Грб Контрола На Стомакот Жени Обложени Со Врвка Секси Еднобојна Темносина 2xl

Глонме Дами Еден Костим За Капење В Костими За Капење Без Ракави Костими За Капење Без Грб Контрола На Стомакот Жени Обложени

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Ткаенината е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна за Вашата Кожа. Шупливиот Стил На Чипка И Длабокиот Дизајн На Грбот Го Засилуваат Костимот за Капење, За Да Бидат Пошармантни, Одлични и Шик. Мека и удобна, добра дише и издржлива.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Костими За Капење,Жени Склекови Бикини, Едноделни Костими За Капење, Женски Костими За Капење На Плажа Тип На Шема : Еднобојна, Тантела Боја : Темно Зелена, Црна, Вино Црвена, Морнарица Сина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Најлон, Спандекснеклин : Длабоко V Должина на вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1.


Карактеристики на понудата

Слични понуди