• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дизајн на потпис Од Indusли Кандон Индустриска Висока Рустикална Ѕидна Полица со Полици

Дизајн на потпис Од Indusли Кандон Индустриска Висока Рустикална Ѕидна Полица со Полици

 
DEN 1439.84

Количина на стоки
Достапно

Без разлика дали вашиот стил е модерна фарма, урбана индустриска или кул еклектична, Полицата На Ѕидот Кандон сигурно ќе го направи многу повеќе како дома. Обликувана црна метална рамка поддржува пар рустикални полици завршени во антички сива боја. Колку убав начин да се стават акценти на екранот. Изработени од црн готов метал, 2 полици во античка сива завршница,закачалка за Пила, ИНСТАНТ СТИЛ : Црни завршени метални рамки две сиви дрвени полици за урбана еклектична привлечност. Вкупните димензии се 27" W x 6 "d x 31.5" H, ПОДГОТВЕНИ ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ : Веднаш трансформирајте го вашиот простор со оваа ѕидна полица. Вклучува држач за пили за да можете лесно да се качите на вашиот ѕид и да украсите со уметнички предмети.


Карактеристики на понудата

Слични понуди