• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машки Женски Божиќен Гринч Црн Бел Дуксер Од Кајсија Божиќен Секојдневен Дуксер За Дуксери Божиќен Џемпер, Гринч Божиќен Обичен Пуловер

Машки Женски Божиќен Гринч Црн Бел Дуксер Од Кајсија Божиќен Секојдневен Дуксер За Дуксери Божиќен Џемпер, Гринч Божиќен Обичен

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Детали За производот Материјал : памучна кадифена композитна ткаенина,Мека И Удобна Стил : Секојдневен Модел : Верзија За Печатење : Должина На Лабавиот Ракав : Тип На Ракави Со Долги Ракави : Тип На Раглан Врат : Широк Јака Популарни Елементи : Прилики За Печатење : Секојдневна Работа,Дневна,Канцеларија,Плажа,Забава,Клуб,Бар,Одмор,Одмор,Улично Носењеесен И Зима,Печатени,Кружен Врат,Долг ракав,Лабава Мека И удобна, многу лесна, добра пропустливост На воздухот. Погоден заumn, пролет, зима, ладна ноќ и утро.


Карактеристики на понудата

Слични понуди