• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Дуксери Трендовски Дами Писмо Графички Качулка Печатење Тркалезен Врат Врвови Со Долги Ракави Дуксери За Жени

Женски Дуксери Трендовски Дами Писмо Графички Качулка Печатење Тркалезен Врат Врвови Со Долги Ракави Дуксери За Жени

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно

Големина : С Биста : 110см/43.31" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 62см/24.41" Должина : 69см/27.17" Големина : М Биста : 116см/45.67" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 63см/24.80" Должина : 70см/27.56" Големина : Л Биста : 122см/48.03" рамо : 50см/19.69" ракав : 64см/25.20" должина : 71см/27.95" големина : xl биста : 128см/50.39" рамо : 51см/20.08" ракав : 65см/25.59" должина : 72см/28.35" големина : xxl биста : 134см/52.76" рамо : 52см/20.47" ракав : 66см/25.98" должина : 73см/28.74" Женски Женски Букви Графички принт со качулка со кружен врат со долги ракави со дуксери карактеристики : изработен е од удобни материјали, Издржлив за секојдневно носење! џеб, качулка за врвки, редовно вклопување, еднобојна, основна дуксерка со пуловер со долги ракави : погодна за пролет и fall за работа,спорт и секојдневно ве молиме погледнете го мерењето на големината на сликата пред да нарачате ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : Есенски Зимски Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Целосна Јака : качулка : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Х женски дуксер женски дуксери трендовски;женски трендовски дуксери 2023. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. лесно совпаѓање со вашите фармерки со висок струк. Назад На Училиште. Женски Женски Писмо Графички Качулка Печатење Круг Вратот Долг Ракав Дуксер Блузи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди