• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Стринг Тример Глава Трева Косилка Тример Глава Четка Машина Тример Глава Трева Косилка Додаток Градинарски Алат Стринг Тример Замена На Главата Одговара За Трева

Стринг Тример Глава Трева Косилка Тример Глава Четка Машина Тример Глава Трева Косилка Додаток Градинарски Алат Стринг Тример

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

стринг тример глава косилка за трева тример глава четка машина тример глава трева косилка додаток градинарски алат 3 ПАРЧИЊА Стринг Тример Замена На Главата Одговара За Трева Косилка Четка Секачи Спецификација : Тип На Ставка : Стринг Тример Наслов : Пластика Боја : како што е прикажано на Сликата Пакет Листа : 3 х Стринг Тример Главата Има лесен за претовар калем, елиминирање на потребата да се сврти тример наопаку за повторно вчитување на линијата. Калемот има сплит дизајн што го намалува заплеткувањето и заварувањето на линијата. Калемот има два клучни слотови за заклучување на линијата за тример и спречување на одвиткување. Брзината на главата на тримерот е многу брза, до максимум 13300 вртежи во минута. Допрете ја главата за брзо вчитување. Усвојува пластичен материјал, цврстина, издржлив, отпорен на абење, долготрајна употреба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди