• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Есенски Задолжителни работи

Есенски Задолжителни работи

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Добредојдовте На Берзата, се надевам дека ќе имате добар шопинг!Машки Летен Секојдневен Памучен Ленен Џеб Со Ревер Со Цврста Боја Младински Секојдневен Костум Опис : Специјална Ткаенина/Јака За Ревер/Моден дизајн е изработен од висококвалитетни материјали, издржлив за вашето секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : Пролет И Лето : Менстајл : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Памук И Ленен Модел : должина На Цврсти Ракави : Кратко Деколте На Ракавот : Должина На Јака На Ревер : Редовна Декорација : Ништо што ќе добиете : 1 Машка Маица Со кратки ракави И Табела Со Големина на костум со кратки панталони(1 инч=2,54 см) : 0 Големина : М Биста : 108 см/42.52" Ракав : 23см/9.06" Рамо : 47см/18.50" Должина : 76см/29.92" Половината : 87см/34.25" Колк : 112см/44.09" Должина : 48см/18.90" . Големина : L Биста : 116cm/45.67" ракав : 24cm/9.45 "Рамо : 49cm/19.29" Должина : 77cm/30.31 "Половината : 92cm/36.22" Колк : 118cm/46.46 "Должина : 50cm/19.69". Големина : XL Биста : 124cm/48.82 "ракав : 25cm/9.84" Рамо : 51cm/20.08 "Должина : 78cm/30.71" Половината : 97cm/38.19 "Колк : 126cm/49.61 " Должина : 52cm/20.47". Големина : XXL Биста : 134cm/52.76" ракав : 26cm/10.24 "Рамо : 54cm/21.26" Должина : 79cm/31.10 "Половината : 102cm/40.16" Колк : 134cm/52.76 "Должина : 54cm/21.26". П мажи кратки комплети; машки шорцеви комплети; мажи 2 парчиња облека; мажи краток сет; машки тимови 2 парче; машки шорцеви сет; летни тимови за мажи; машки кратки комплети облека; машки кратки комплети; мажи дводелни облеки комплети шорцеви. Машки Летен Лежерен, Памучен Лен,Младински Секојдневен Костум,Џеб За Ревер, Комплет Со Цврста Боја.


Карактеристики на понудата

Слични понуди