• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Шлдибц Елек Во Стилот На Градите На Миленичиња, Поводник За Миленичиња, Поводник За Кучиња, Ремен За Гради Што Дише, Ремен За Кученца, Ремен За Кучиња на Клиренс

Шлдибц Елек Во Стилот На Градите На Миленичиња, Поводник За Миленичиња, Поводник За Кучиња, Ремен За Гради Што Дише, Ремен За

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

Иновативниот елек е доказ за бегство кога кучето ја има вистинската големина. Лесниот дизајн на мрежа што апсорбира влага го одржува вашето куче ладно додека обезбедува поголема удобност и удобност за поинтензивни авантури на отворено. Без грижи за безбедно и удобно лизгање или гушење, вашето куче ќе ужива во секојдневните прошетки во овој удобен ремен за кучиња!.Персонализираниот ремен за кучиња може целосно да се пере во машина и е изработен од издржлив најлон за да спречи џвакање или кинење.Појас За Гради За Миленичиња Во Стил На елек, Поводник За Миленичиња, Поводник За Кучиња, Карактеристики на Ременот за Дишење големината не одговара директно на расата или тежината на вашето домашно милениче. Повод : Погоден За мали кучиња како што се чивава, Хавана, Корги, Мопс, мопс, Териер, итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди