• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Личен Дом Пинг Понг Вештачки Цвет Кондензиран Растение Свадба Домашни Украси Внатрешна Забава Елегантен Вистински Допир Кромид Хризантема

Личен Дом Пинг Понг Вештачки Цвет Кондензиран Растение Свадба Домашни Украси Внатрешна Забава Елегантен Вистински Допир Кромид

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики. 1. Вештачкиот цвет е изработен од висококвалитетна свила и пластика, изгледа природно, дарежливо и елегантно. Направено е да биде пореално. 2. Елегантен Вештачки цвет. Вештачкиот цвет во природен изглед, полни и меки ливчиња, живописни реални и живописни, изгледаат поелегантно и поубаво, совршено за декорација на свадба, аранжман на маса, елегантна декорација на домот. 3. Реален И Вистински Допир. Овие растенија од свилени цвеќиња изгледаат како живописна, живописна боја, вистински материјал на допир. Нема потреба да се одржува или да се грижи за нив ниту ќе умре, ниту ќе згасне, што останува исто толку свеж изглед и убаво од година во година. . Спецификација. Материјал : Пластика. Боја : Црвена Розова Буле.итн. Добро за : Пролет, Велигден, Божиќ, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките. Пакетот Вклучува : . 1 х Вештачки Цвет Вештачкиот цвет е изработен од висококвалитетна свила и пластика, изгледа природно, дарежливо и елегантно направено е да биде пореално. Елегантен Вештачки цвет вештачкиот цвет во природен изглед, полни и меки ливчиња, живописни реални и живописни, изгледаат поелегантно и поубаво, совршено за декорација на свадба, аранжман на маса, елегантна декорација на домот. Реален и Вистински Допир Овие растенија во саксии од свила изгледаат како живописни, живописни бои, вистински материјал на допир Нема потреба да се одржуваат или да се грижат за нив, ниту ќе умрат, ниту ќе избледат, што останува исто толку свеж изглед и убаво од година во година.


Карактеристики на понудата

Слични понуди