• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Винзор и Њутн Скептре Злато ВТОРА Четка, Серија 606, Кратка Рачка, Еднократна Рамна, 3 8

Винзор и Њутн Скептре Злато ВТОРА Четка, Серија 606, Кратка Рачка, Еднократна Рамна, 3 8

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Винсор и Њутн Скептре Злато Втора Четка, Серија 606, Кратка Рачка, Еднократна Рамна, 3/8 " оваа четка со кратки рачки има традиционална тркалезна глава за сенаменска работа. Користен за широки потези, може да формира и остра точка за детали. Филаментот има избрани синтетички влакна со доволно вистинска самур коса за да обезбеди пролет со дополнителен капацитет за задржување на бојата и издржливост. Рачка во боја на бургундија со беспрекорна, позлатена никелска обрач. Беспрекорен, позлатен никел ферул, Традиционален стил, Одличен предвремен, пролет и подобрен капацитет за носење боја.


Карактеристики на понудата

Слични понуди