• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Цветни Поле Лале Воланот Капак За Жени Мажи Универзална Одговара Дише Анти-Лизга Автомобил Воланот Капак

Цветни Поле Лале Воланот Капак За Жени Мажи Универзална Одговара Дише Анти-Лизга Автомобил Воланот Капак

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Добијте го најдоброто возачко искуство со издржлив и удобен капак на воланот. Ова печатени крпа автомобил волан капак, водоотпорен и перат. Отпорен на лизгање, стабилен, отпорен на топлина, Четири Сезони Универзални. Лесна и брза инсталација за да одговара на повеќето стандардни волани. Забавни, модерни и додатоци за автомобили со високи перформанси капакот на воланот, додава текстура во внатрешноста на вашиот автомобил! ●Универзална Големина● Универзална 15 инчи. Погоден за волани со стандардна големина со дијаметар 14,5" -15" (37см до 38см). ● Удобен Материјал ● мек неопренов материјал. Чувствувајте се стабилно и сигурно при големи брзини со одличен стисок за удобно возење на долги патувања. ●Уникатен Дизајн●Совршен декор за вашиот автомобил, заштитете го и воланот. Бојата е едноставна, но не монотона, живописна и креативна. ●Лесно За Прикачување● Поставете го горниот дел од капакот над горниот дел од тркалото, центрирајте го тркалото и испружете ги двете страни додека не се вклопи совршено над тркалото и не сте подготвени да одите. ●Совршен Подарок ●овој симпатичен и модерен капак на воланот е одличен избор за подарок за да го испратите на пример нивниот роденден или која било друга соодветна пригода.


Карактеристики на понудата

Слични понуди