• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Homeya Најавите Обрач Огревно Дрво Решетката Покрие Отворено Круг Складирање, Водоотпорен Заштитник Од Сонце

Homeya Најавите Обрач Огревно Дрво Решетката Покрие Отворено Круг Складирање, Водоотпорен Заштитник Од Сонце

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

• Совршена Големина За 40-Инчен Обрач За Трупци : капакот На дрвената решетка е долг 42,5 инчи х 40,5 инчи висок х 24,8 инчи широк.* Издржлив материјал : капакот Од Огревно Дрво е направен ОД тежок 420д Оксфорд чот со водоотпорна обвивка што сигурно ќе се држи до суровите елементи.* Дизајн на страничен Патент : за лесен и брз пристап • Лентата за прицврстување со кука и Јамка спречува отпакување на патентот на ветер.• Ветроупорни токи : Чувајте го капакот на место во ветровити денови.* Функционална Употреба : тешката тркалезна обвивка ќе го одржува огревното дрво суво и подготвено, така што секогаш сте подготвени за пожар во вашиот двор или двор.• Истата торба за складирање материјали бесплатно. Одговара 40 инчен круг најавите обрач. 420д Оксфордска Ткаенина Со Анти-УВ/водена обвивка. Лесен пристап, Сигурно предно затворање со ленти за брзо рипување и зафат. Запечатен патент. Отпорен на временски услови, Водоотпорен, отпорен на Ветер, ОТПОРЕН НА УВ. Практично Складирање.


Карактеристики на понудата

Слични понуди