• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Самсил, САМ18260, Антимикробно Вметнување Тркалезно Врзивно Средство За Прстен, Секој, Црн

Самсил, САМ18260, Антимикробно Вметнување Тркалезно Врзивно Средство За Прстен, Секој, Црн

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Поглед врзивно средство се одликува со природен антимикробен додаток базиран на Сребро од Агион кој го спречува растот на бактерии, мувла и мувла на површината на врзивото за да промовира почисти канцеларии, училишта и болници. Лесната, издржлива конструкција е совршена за внатрешна или надворешна употреба. Заклучување круг прстен држи документи безбедно. Прстените поставени на задниот капак овозможуваат страниците да лежат рамно и да го намалат абењето. Организирајте го врзивото со држач за брза референтна етикета. Јасните преклопувања на предната страна, ' рбетот и грбот овозможуваат лесно прилагодување. Нелеплив, пвц-полипропиленски материјал нема да ја подигне копијата од инсерти или содржина. Два јасни внатрешни џебови обезбедуваат дополнително складирање за лабави документи. Врзивно средство има документи со големина на букви во џебовите и тркалезните прстени. 2" капацитетот на прстенот држи до приближно 450 листови. Врзивно средство, исто така, има изложени навртки и цврсто јадро од иверица. Врзивно средство е направено со рециклиран материјал.Самсил Антимикробно Вметнување Тркалезно Врзивно Средство За Прстен, Црно, 1 Секој (Количина) Самсил Чисто Врзивно Средство За Заклучување На Кружен Прстен На Допир, 2" Капацитет, Црно : чисти врзива за Допир промовираат почисти училишта, канцеларии, домови и болници со вградена заштита. Сите природни адитиви на агион се борат против растот на бактерии, мувла, габа и мувла за животот на врзивно средство. Адитивот на агион е антимикробен на природата и се базира на сребро (не наносребро). Агион има глобални регистрации, вклучувајќи ЕПА и ФДА. Јасно преклопување напред, назад и ' рбет за лесно прилагодување. Опсег на капацитет( макс) : 2". Капацитет на листот : 450. Боја(и) : црна. Големина на врзивно средство : 8-1/2 "х 11".


Карактеристики на понудата

Слични понуди