• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Колекција На Килими Сафавиех Чатам Геометриски Преоден Тепих

Колекција На Килими Сафавиех Чатам Геометриски Преоден Тепих

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Заштедете Пари. Достапно во повеќе бои и големини.Продавница Safavieh на . Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Колекција на Килими чатам Рачно тафтувана Волна Тепих рачно тафтувана волна килими се стилизирани со помош на безвременски мотиви, живописни бои и кадифен куп со средна висина за утешна мекост под нозете. 100% Волна Куп. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди