• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ballsfhk Женска Мода Нова Љубов Мачка Печатење Круг Вратот Долг Ракав Шарени Фустан Кратки Фустани За Жени

Ballsfhk Женска Мода Нова Љубов Мачка Печатење Круг Вратот Долг Ракав Шарени Фустан Кратки Фустани За Жени

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 58см/22.83" Должина : 77см/30.31"Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 59см/23.23" ДОЛЖИНА : 78СМ/30.71"големина : л сад : 10 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 104см/40.94" рамо : 42см/16.54" ракав : 60см/23.62" ДОЛЖИНА : 79СМ/31.10"големина : xl сад : 12 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 108см/42.52" рамо : 43см/16.93" ракав : 61см/24.02" должина : 80см/31.50"големина : Ххл сад : 14 велика британија : 16 еу : 42 биста : 112см/44.09" РАМО : 44СМ/17.32" ракав : 62см/24.41" должина : 81см/31.89"Големина : хххл сад : 16 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 116см/45.67" рамо : 45см/17.72" ракав : 63см/24.80" должина : 82см/32.28"големина : ххххл САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 еу : 46 биста : 120см/47.24" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 64см/25.20" ДОЛЖИНА : 83СМ/32.68"големина : хххххл сад : 20 велика британија : 22 еу : 48 биста : 124см/48.82" рамо : 47см/18.50" ракав : 65СМ/25.59" должина : 84см/33.07" полиестер,спандекс. Увезени. Овој Женски Фустан Шармантно Ја Нагласува Вашата Силуета Со Бодикон и Удобен Квалитет на Кошулата Што Гарантира Дека Фустанот Нема Да Се Провлече, Растегливата Ткаенина Лесно Се Облекува Нагоре и Надолу, Ручаниот Го Прави Фустанот Уникатен. Овој Фустан Со Својот Прекрасен Дизајн Е Вистинско Привлечно Око Што Во Многу Прилики Сече Добра Фигура. Без разлика дали се носи на ден или навечер : Комбинирајте Со Соодветни Додатоци, Погодни За Сите Прилики : Работа, Канцеларија, Професионална, Дневна, Дружење, Дружење, Забава, Коктел, Клуб, Вернисаж, Одмор, Одмор, Патување, Модна Улична Облека.


Карактеристики на понудата

Слични понуди