• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Каролини Богатства АФ4709ДС Велигденска Корпа Со Цвеќиња Отпечатоци Од Ѕид Или Врата, 12х16, разнобојни

Каролини Богатства АФ4709ДС Велигденска Корпа Со Цвеќиња Отпечатоци Од Ѕид Или Врата, 12х16, разнобојни

 
DEN 394.24

Количина на стоки
Достапно

Каролини Богатства АФ4709ДС1216 Велигденска Корпа Со Цвеќиња Ѕидни Или Висечки Отпечатоци Од Врата, 12х16, разнобојни Прославете Го празникот Велигден со овој велигденски Украсен Метален Принт. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Цвеќиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди