• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Медисон Кандис Апстрактна Област Килим, Тексас Сина Виолетова, 6'7 9'2

Медисон Кандис Апстрактна Област Килим, Тексас Сина Виолетова, 6'7 9'2

 
DEN 1755.04

Количина на стоки
Достапно

Внатрешна Употреба. Достапно во повеќе големини. Висина на купот : 0,35 инчи. Живеат Подобро. Секој килим во оваа прекрасна колекција е најновиот во модата-паметни подни облоги специјално дизајнирани за денешниот раскошен современ и преоден домашен декор. Издржлива моќност се наѕираше со користење на издржливи полипропиленски синтетички мешавини предива за лесна нега, долготрајна брилијантност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди