• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ar и Тајните Сезони, Максимални Игри, Xbo One

Ar и Тајните Сезони, Максимални Игри, Xbo One

 
DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно

Ar И Тајната На Годишните Времиња За Xbox One Најголемите Авантури Имаат Мали Почетоци. Искористете ја моќта на годишните времиња за да го вратите мирот во прекрасниот, огромен свет На Валди.Карактеристики наградувачко истражување - Искористувајќи ја моќта на годишните времиња, Ar може да помине низ огромни пејзажи во потрага по нови дестинации, решавајќи неверојатни загатки за животната средина за да напредува волшебно раскажување приказни - Регрутирани за да им помогнат На Чуварите На Годишните Времиња, Да се осмелат да се впуштат низ неизследвани локации, откривајќи тајни и скриени значења зад старата организацијадинамични средини - Манипулирајте со светот Околу. Скок помеѓу екосистемите за да го свитка светот и годишните времиња на нејзините потреби вештините на флуид - Ar ќе бидат ставени на тест додека наидува на непријатели кои сакаат да го спречат нејзиниот напредок - од локалните жители до бегемотите, таа ќе ги искористи сите алатки што и се на располагање за да ги надмине монументалните пречки што го привлекуваат 3Д светот. Прекрасен визуелен стил во комбинација со волшебна саундтрак создава долготрајна атмосфера која сигурно ќе стане незаборавно искуство во играта. Ar И Тајната На Годишните Времиња За Xbox One. Посебни Интереси. Максимална Игри. G.


Карактеристики на понудата

Слични понуди