• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Магла Козметичко Складирање Бо Ротација На Повеќе Мрежи Голем Капацитет Мултифункционален Транспарентен Одржувајте Уредна Организација Видлив Кармин Козметика

Магла Козметичко Складирање Бо Ротација На Повеќе Мрежи Голем Капацитет Мултифункционален Транспарентен Одржувајте Уредна Организација

 
DEN 183.68

Количина на стоки
Достапно

Опис : оваа козметичка кутија која има дизајн на повеќе мрежи ви овозможува да ја организирате вашата козметика по категорија. Ротација и транспарентен е погоден за употреба. Ако сакате кутија за складирање која има повеќе простор за складирање на мали предмети, овој производ со скала е вашиот прв избор. Со него можете да складирате канцелариски материјал, четки за шминка, козметички и други ситници. Изработен е од пластичен материјал.Должината на овој производ е 25,2 см. Вкупната висина на производот е 12 см. Таа е погодна за студентски дом, спална соба и бања, итн. Име на ставка : Кутија За Козметичко Складирањематеријал : Пластични Карактеристики : Ротација Од 360 Степени,Голем Капацитет, Проѕирна Големина Детали : Должина : 25,2 см/9,92"(Прибл.) Висина : 12см/4.72"(Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Козметичка Кутија За Складирањеако производот има какви било проблеми со квалитетот,слободно контактирајте не,ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Оваа козметичка кутија која има дизајн на повеќе мрежи ви овозможува да ја организирате вашата козметика по категорија. Ротација и транспарентен е погоден за употреба. Ако сакате кутија за складирање која има повеќе простор за складирање на мали предмети, овој производ со скала е вашиот прв избор. Со него можете да складирате канцелариски материјал, четки за шминка, козметички и други ситници. Изработен е од пластичен материјал. Должината на овој производ е 25,2 см. Вкупната висина на производот е 12 см. Таа е погодна за студентски дом, спална соба и бања, итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди