• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Реконструирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Обработено и Јаглен, Одговара На -INFINITI QX50

Реконструирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Обработено и Јаглен, Одговара На -INFINITI QX50

 
DEN 2560.00

Количина на стоки
Достапно

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Обновено Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Карактеристиките Вклучуваат 19 Х 8, 47мм Офсет 10 Краци, 5 Навртки, 4,5 Инчен Шема На Завртки, Машински И Јаглен. Тоа Одговара На Вашиот 2016-2017 INFINITI QX50. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи 19 Х 8 Рекондиционирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Обработено и Јаглен, Одговара На 2016-2017 Инфинити QX50 19 X 8, 47mm Офсет 10 Краци, 5 Lug, 4,5 Инчен Шема На Завртки, Обработени и Јаглен, Изработени од Алуминиум . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2016-2017 ИНФИНИТИ QX50 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди