• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Леарница Индустриски Слика Рамка Сива Јаглен Сребро Заварени Челик Железо Пареа Панк Потресени ДРВО РАМКА

Леарница Индустриски Слика Рамка Сива Јаглен Сребро Заварени Челик Железо Пареа Панк Потресени ДРВО РАМКА

 
DEN 565.28

Количина на стоки
Достапно

Леарница Индустриски Слика Рамка Сива Јаглен Сребро Заварени Челик Железо Пареа Панк Потресени 4x6 5x7 8x10 11x14 16x20 18 X24 ДРВО РАМКА.Вклучуваме закачалка за пили, но жицата е достапна на барање (или опција за враќање на големината до 11х14).Ние користиме стакло со големина до 11х14 и висококвалитетен плексиглас на поголеми димензии. Овие се направени по нарачка. Ова не е челична рамка. Користете ги овие ваши уметнички дела за елегантен модерен индустриски изглед!**ОВА Е ДРВЕНА рамка. Големина за стандардни слики.


Карактеристики на понудата

Слични понуди