• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бобасндм Костум За Опоравување Мачки По Операција Обновување На Миленичиња Носење Абдоминални Рани Комбинезон За Мачки Со Е-Врат

Бобасндм Костум За Опоравување Мачки По Операција Обновување На Миленичиња Носење Абдоминални Рани Комбинезон За Мачки Со Е-Врат

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

Име на ставка : Домашна Кошула Материјал : Модалстил : Секојдневен Пол : Унисекс Сезона : Тип На Летен Врат : Држач За Јака Ракав : Кратки Ракави Погодни за : Кучиња, Мачки Карактеристики : Удобно, Против лижење, Безбедни Детали : Големина : XS, Должина На Грбот : 22cm-26cm/8. Во меѓувреме, овој комбинезон за миленичиња доаѓа со дизајн со четири нозе, тркалезен врат и е благ за кожата, топол и удобен за носење на вашето куче.


Карактеристики на понудата

Слични понуди