• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Аутизам Алармни Ѕидни Налепници За Детски Автомобили Камиони Лаптопи Декоративни Самолепливи Пвц Налепници За Знак За Итни Случаи Пвц Д

Аутизам Алармни Ѕидни Налепници За Детски Автомобили Камиони Лаптопи Декоративни Самолепливи Пвц Налепници За Знак За Итни Случаи

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Аутизам Алармни Ѕидни Налепници За Детски Автомобили Камиони Лаптопи Декоративни Самолепливи Пвц Налепници За Знак За Итни Случаи Карактеристики : целта на оваа налепница е да ги потсети туристите да обрнат внимание на просторите каде што може да постојат лица со аутизам, како и на однесувањата или чувствителностите што можат да ги покажат.На налепницата има јасна и задебелена капитализирана порака, како што се налепниците " АУТИЧКО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ "или "АУТИЧНО ЛИЦЕ ВО ПРОСТОРИИ", исто така, може да вклучуваат графички симболи, како што се симболи за загатки кои обично се поврзани со свеста за аутизмот.Налепниците можат да дадат дополнителни информации или упатства, Како што се "Ве Молиме останете смирени и пристапете" Или "Избегнувајте ненадејно движење или силен шум" оваа налепницаима за цел да ја подигне свеста и разбирањето на аутизмот и да помогне да се создаде сефови и ентузијастичка средина за лицата со аутизам и нивните семејства.Аутизам Алармни Ѕидни Налепници За Детски Автомобили Камиони Лаптопи Декоративни Самолепливи Пвц Налепници За Знак За Итни Случаи Материјал : Пвц Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 15гпакет големина : 12х15х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Производот вклучува : 1x налепници ноќта на вештерките дома декор;отворено ноќта на вештерките украси;ноќта на вештерките украси на отворено. ноќ на вештерките отворен декор;божиќ. божиќен декор;божиќни подароци. домашен декор. дозвола за домашен декор.


Карактеристики на понудата

Слични понуди