• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Олапл Бонд Одржување Бр. Шампон И Не. Регенератор, 33. ОЗ КОМБО

Олапл Бонд Одржување Бр. Шампон И Не. Регенератор, 33. ОЗ КОМБО

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Кога косата е под стрес, таа брзо може да стане кревка и да го изгуби својот сјај. Вистинскиот шампон за оштетена коса може да ја врати управливоста, сјајната и здравјето. 4 Шампонот ЗА Одржување На Врската работи на врзување на жиците, зајакнувајќи ги против разлетување, кршење и расцепување на краевите. Без сулфати, парабени и фталати, оваа моќна, но нежна формула е безбедна за сите типови коса.Пробајте го овој регенератор за коса за сува коса следниот пат кога вашите прамени ќе се почувствуваат исушени! Идеален за поправка и обновување на суви брави, Регенераторот За Одржување На Обврзници Олаплекс Број 5 помага повторно да се поврзат скршените врски и расцепените краеви додека се навлажнуваат и негуваат. Овој производ е совршен за секојдневна употреба и нема алдехиди и формалдехид. Едноставно нанесете по миење со шампон, оставете три минути и исплакнете. Олаплекс. Шампон За Одржување На Обврзници. Регенератор За Одржување На Обврзници. 33.8 мл. 4 и 5.


Карактеристики на понудата

Слични понуди