• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Еденпростор Кадифен Моторна Масажа Лежалка За Слободно Време Со Отоманско-Беж

Еденпростор Кадифен Моторна Масажа Лежалка За Слободно Време Со Отоманско-Беж

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Опуштете се по долг ден со помош На Еденпросторот Кадифен 8 Моторна Масажа Лежалка За Одмор Со Отоманско-Беж. Овој стол има плишана конструкција со тапацир од вештачка кожа во класична беж боја. Далечинскиот управувач ви овозможува да изберете помеѓу девет режими на масажа во четири целни зони. Димензии : 32.3 W x 35 D x 40.6 H во. Доаѓа со појавување на отоманската. Карактеристики беж полиуретанска кожа тапацир. 8 масажа мотори. 9 режими на масажа со 5 нивоа на интензитет. Вртливо седиште.


Карактеристики на понудата

Слични понуди