• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Адел Дамаск Избувнување Прозорец Проѕирна Воил Завеса Громет Врвни Панели-Сет На Завеси Панели

Адел Дамаск Избувнување Прозорец Проѕирна Воил Завеса Громет Врвни Панели-Сет На Завеси Панели

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Изградба на панел : овој панел за завеси има горно заглавие од 4 инчи. Долниот полите мерки : 2 " инч. Странични мерки на полите .5 " инчи. Грометите се изработени од издржлив нерѓосувачки челик во хромирана боја. Завеса панел мери 52" инчен широк за 96 " инчен долг. Одличен додаток во секоја дневна соба, спална соба или детска соба. Секој панел за завеси содржи осум (8) хромирани громови. Содржина На Влакна : 70% Полиестер / 30% Памук. Големина на громот : 1,65 инчи. Панелот за завеси може да одговара на секоја прачка до 1,5" инч. Секој пакет содржи две (2) дамаск чиста изгорување прозорец завеса панели. Упатства за нега : ладно миење Во Машина, Нежен Циклус. Користете само нехлор. Белилото колку што е потребно. Падне Сува Ниска. Железо на најниско поставување колку што е потребно. Секој пакет содржи две (2) дамаск чиста изгорување прозорец завеса панели. Секој панел има димензии 54 W x 96 L. Машинско Перење Ладно, Сушење Суво Ниско. Вкупно покривање На Прозорецот од 108 W x 96 L.


Карактеристики на понудата

Слични понуди