• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Инктастичен Бог Да Ја Благослови Женската Маица На Гном ВО САД

Инктастичен Бог Да Ја Благослови Женската Маица На Гном ВО САД

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Бог Да Го Благослови АМЕРИКАНСКИОТ ГНОМ Со Американско Знаме, Сончоглед И Срце Женска Маица Изработена од памук Во тешка категорија, оваа добро скроена маица е совршена за облека за ветрови. 5.3 мл., претходно намален 100% памук. 1/2 " ребро средината лажичка вратот. Странично зашиени. Во близина на капа ракави. Зашиени рабови Со двојна игла Бог Да Го Благослови Американскиот ГНОМ Со Американско Знаме, Сончоглед И Срце Женска Маица Изработена од памук Во тешка категорија, оваа добро скроена маица е совршена за облека од ветровито време. 5.3 мл., претходно намален 100% памук. 1/2 " ребро средината лажичка вратот. Странично зашиени. Во близина на капа ракави. Двојна игла зашиени рабови Женска Маица. Инктастичен Бог Благослови Сад Гном Возрасни Женски Маица Женски Сајбер Розова М. 5.3 мл., претходно намален 100% памук. Половина инчен ребро средината лажичка вратот. Двојна игла зашиени полите. Снимено вратот и рамената. Печатени во САД/Увезени од Различни Земји. патриотско американско знаме 4 јули ден на независноста четврти сад америка облека облека маици возрасни дами.


Карактеристики на понудата

Слични понуди