• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Летни Фустани Бела Вафла Женски Плетен Џемпер Фустан Со Долги Ракави V Вратот Мини Патент Џемпер Фустани М

Женски Летни Фустани Бела Вафла Женски Плетен Џемпер Фустан Со Долги Ракави V Вратот Мини Патент Џемпер Фустани М

 
DEN 124.32

Количина на стоки
Достапно

Пол : Женски Материјал : Полиестерска Јака : V должина на Вратот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Еднобојна што добивате : можете да добиете табела со големина на фустани од 1 Х жени : . Големина : С Биста : 92см/36,22" Должина : 70см/27,56" Должина На Ракавот : 60см/23,62"Големина : М Биста : 94см/37,01" Должина : 71см/27,95" Должина На Ракавот : 61см/24,02"Големина : Л Биста : 96см/37,80" Должина : 72см/28,35" Должина На Ракавот : 62см/24.41"големина : xl Биста : 98см/38.58" Должина : 73см/28.74" Должина на ракавот : 63см/24.80"големина : xxl биста : 100см/39.37" Должина : 74см/29.13" Должина На Ракавот : 63см/24.80" Дизајн Стил : удобен материјал, погоден за различни прилики, Стилски И модата ве прави Попривлечни. Применливи сцени : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Функција : изработен е од висококвалитетни материјали,обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција, лесна мека ткаенина за удобна женствена ,лесна за носење,без брчки. Одлична Цена : пријателската и конкурентна цена На Ткаенината ви дава производ вреден за купување. Ве молиме Проверете Ја Сликата Со Големина Понудена од Нас За Да Ја Изберете Вистинската Големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди