• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Стерлинг Сребрен Дијамант И Лесен Швајцарски Син Топаз Прстен

Стерлинг Сребрен Дијамант И Лесен Швајцарски Син Топаз Прстен

 
DEN 1249.92

Количина на стоки
Достапно

Стерлинг Сребрен Родиум Дијам. & Небесно Сина Топаз Прстен Големина : 6.00 Должина : 0 Ммматеријал : Примарна - Чистота : 925финиш : Полиран Камен Тип_1 : Небесно Син Топазстон Тип_2 : Дијамантски Камен Боја_1 : Сина Количина_1 : 1 позлата : Ширина На Родиум : 2 Mmstone Тежина_1 : 1 Ctstone Тежина_2 : 0.098 ctw (вкупна тежина)материјал : основно : Сребрена Комплетност : Комплетна (Вклучени Се Сите Камења)Форма На Камен_1 : овалстоун големина_1 : 7х5 Mmstone Третман_1 : Зрачење Точка Тежина U/M : Gmwidth од Ставка : 2 mmproduct тип : Накит Тип На Накит : Прстени продадени по единица : Секој пол : женски Материјал : примарна боја : тип на белење : Скапоцен Камен Cut_1 : Facetedplation Боја : Сребрена Tonestone Создавање Метод_1 : naturalstone создавање метод_2 : Naturalbrithstone Month_1 : (12) Decemberstone Квалитет_1 : Aacustomized Предмети Не Може Да се Врати стерлинг сребро, Полиран, родиум обложени, цврсти, Скапоцен Камен, дијамант.


Карактеристики на понудата

Слични понуди