• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Млеко и Колачиња Гушкање Те Сакам Женска Памучна Сива Маица

Млеко и Колачиња Гушкање Те Сакам Женска Памучна Сива Маица

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Млеко и Колачиња Гушкање Те Сакам Женска Памучна Маичадвојно зашиена и ребреста лента за вратот е супер удобна и издржлива. Етикета без ознаки за дополнително непречено Чувствувајте Дека Луѓето можеби нема да можат да ви го прочитаат умот, но можат да ја прочитаат Вашата Маица! Дозволете им на сите да знаат како се чувствувате и да ги разбијат вашите пријатели со овој смешен нов холивудски дизајн на Конец. Изградени со висококвалитетна, без ознаки, 100% прстен, мека, лесна и дише памучна ткаенина од дрес, имаме дури и двојно зашиени и плетени ребра околу лентата за вратот за дополнителна удобност и издржливост. Графичката предна страна е двојно притисната, обезбедувајќи долготрајна прекрасност што може да се носи со години без избледување или лупење. Одете напред и изразете се со овој прекрасен дизајн на Холивудски Конец денес!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди