• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Океан Сина Вода Производи 24ft Јаже Плови Комплет

Океан Сина Вода Производи 24ft Јаже Плови Комплет

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Пловечкиот Комплет За Базен Со јаже Со океан Е одличен начин да го исклучите длабокиот крај на вашиот базен или да ги одделите неговите должини на ленти за конкуренција. Изработени од цврст полиетилен, јажето и плови имаат класичен сино-бел дизајн што ги прави лесни за гледање. Пловците лесно лебдат и помагаат да се затегне јажето. Изберете од достапните опции за должина. RQO1057 Карактеристики јаже плови комплет. Плови се направени од нераскинлив полиетилен и се запечатени за оптимална пловност. Користете за да го разликувате длабокиот крај од плиткиот крај. Сино-белиот дизајн му дава на базенот класично наутичко чувство. Високо видливи и третирани со инхибитори на хлор и ултравиолетови стабилизатори. Димензии 16-стапки : 192 "Д. 18-стапки : 216" Д. 20-стапки : 240 "Д. 24-стапки : 288" Д.


Карактеристики на понудата

Слични понуди