• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Премиум Колумбиска Облека За Обликување Фаја Половината Цинчер Половината И Стомакот Контрола Фронтален Патент Обликувач На Тело

Премиум Колумбиска Облека За Обликување Фаја Половината Цинчер Половината И Стомакот Контрола Фронтален Патент Обликувач На

 
DEN 175.84

Количина на стоки
Достапно

Свежо и Лесно Со Средно Висока Компресија Испотете ги дополнителните сантиметри! термичката облека е совршен сојузник кој ќе ви помогне да ги изгубите тие досадни љубовни рачки и млитавиот среден дел.


Карактеристики на понудата

Слични понуди