• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Патување Колекција Жени Кеџи Тру Удобност Пена Ѕиркаат Прсти Клин Сандали

Патување Колекција Жени Кеџи Тру Удобност Пена Ѕиркаат Прсти Клин Сандали

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Изгледајте без напор шик во Лесните клинови со ѓон за удобност од Колекцијата Патување. Горните делови од вештачки велур прикажуваат отсекување на клучалката на вамп и набиени детали што се поврзуваат со свиткани ремени за глуждот. Отворени прсти и вештачко дрво наредени клинови потпетици со светло чувство завршете го погледот На Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Клин . Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Вештачки Велур. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.


Карактеристики на понудата

Слични понуди