• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Супериорен Тепих Од Областа Тамара Цветен Дијамантски Внатрешен Тркач, Мудрец, 2 ' 7 8'

Супериорен Тепих Од Областа Тамара Цветен Дијамантски Внатрешен Тркач, Мудрец, 2 ' 7 8'

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Лесна Нега : редовно Вакуумирајте за да спречите поставување прашина и трошки во влакната. Димензии : 2 '7" широк х 8 ' долг. 2' широк х 3 ' долг. Користете ножици за да ги отстраните сите лабави краеви. Тепихот е антистатички, отпорен на пожар, отпорен на молци и хидрофобен. СЕРТИФИКАТ : ние сме посветени да ги направиме производите побезбедни за вас и побезбедни за светот; СТАНДАРД 100 ОД ОЕКО-ТЕКС сертифициран; Секоја компонента на овој производ е тестирана и потврдена без штетни материи и се произведува одржливо.Традицијата исполнува волшебен, антички стил во Супериорниот Тепих На Цветната Област тамара.


Карактеристики на понудата

Слични понуди