• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Пендафл Безгрижни Папки Со Датотеки

Пендафл Безгрижни Папки Со Датотеки

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Папките Со Датотеки Pendaflex cutless помагаат канцеларијата да биде организирана и побезбедна за употреба од обичните папки. Тоа е затоа што тие се специјално формулирани за да го намалат ризикот од намалување на хартијата. Папките Pendaflex се направени од акции од 11 точки, што ги прави издржливи. Тие се достапни во големина на букви со 1/3-исечени јазичиња распоредени во различни позиции за погодно поднесување. Тие можат да се користат во дом, канцеларија или училишен амбиент за да ги одржуваат документите организирани и лесни за наоѓање. Со јазичињата во различни позиции, ќе го олесни читањето и пристапот до потребната датотека во фиока или кабинет за поднесување. Pendaflex Cutless Папки Со Датотеки, Манила, 100-Кутија : Специјално направена хартија го намалува ризикот од намалување на хартијата. Папка со датотеки со големина на букви со 1/3-исечени јазичиња. 11-точка манила папка. Без киселина. Папките со датотеки пендафлекс се достапни во жолта и манила.


Карактеристики на понудата

Слични понуди