• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ханес Спортски Машки И Големи Машки Перформанси Спортски Панталони Со Џебови, До Големина 2XL

Ханес Спортски Машки И Големи Машки Перформанси Спортски Панталони Со Џебови, До Големина 2XL

 
DEN 583.84

Количина на стоки
Достапно

Ханес Спорт Мажи?Панталони За Изведба Со Џебови лесен дуксер со качулка од руно од 100% полиестер технологија обезбедува топлина без тежина.Кул ткаенина за Удобност ја отстранува потта за да ви биде удобно.Странични џебови.Удобен еластичен појас со обоен за усогласување прилагодлив кабел за влечење.31.5 " инсем. Кул comfort ® ткаенината брзо ја отстранува потта за да ве одржува поладни. Странични џебови. Удобен еластичен појас со обоен за усогласување прилагодлив кабел за влечење. Ознака-бесплатно за вежбање без чешање. 100% Полиестер, 185 грама. С.Блек. Мажи. Ханес. Панталони.


Карактеристики на понудата

Слични понуди