• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Заштитен знак Ликовна Уметност Сребрен Хоризонт Сива Платнена Уметност Од Албена Христова

Заштитен знак Ликовна Уметност Сребрен Хоризонт Сива Платнена Уметност Од Албена Христова

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Почнала да слика кога имала само четири години. Во овој период таа имаше голем успех продавајќи ги своите оригинали, но сфати и колку малку луѓе имаат пристап до нејзината уметност низ целиот свет. Визијата и амбицијата на албена беше да допре што е можно повеќе луѓе во нејзиниот живот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди