• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Национален Радијатор 20-1 2 Широк 19-3 8 Висок Вентилатор За Урагани П Н З40021

Национален Радијатор 20-1 2 Широк 19-3 8 Висок Вентилатор За Урагани П Н З40021

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Национален Радијатор 20-1/2 Во Широк 19-3/8 во Висок Вентилатор За Урагани P/N Z40021. Покровот На Вентилаторот. Ураган. 20-1/2 Во Широк. 19-3/8 Во Висок. Исечете За Да Одговара. Алуминиум. Природно. Универзална. Комплетен Комплет. Покровот На Вентилаторот. Ураган. 20-1/2 Во Широк. 19-3/8 Во Висок. Исечете За Да Одговара. Алуминиум. Природно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди