• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Белата Марка Женски Мајчинство Кајла Туника Врвот

Белата Марка Женски Мајчинство Кајла Туника Врвот

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно

Оваа ласкава еднобојна породилна туника од Белата Марка неверојатно завеси над телото. Одликувајќи се со странични џебови и 3/4 ракави, сигурно ќе се чувствувате удобно и ќе изгледате стилски. Белата Марка Женски Мајчинство Кајла Туника Врвни стилови совршено со нозе или фармерки. Белата Марка Женска Породилна Кајла Туника Врв : Мерења На Моделот : Висина 5'7", БИСТА 34Б, Половината 24", Колковите 34" мерења направени пред бременоста. Моделот Носи Мала Големина. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Женски Туника Врвот. Должина на туника. Шамиче Полите. Лажичка Деколте. Два скриени странични џебови. 3/4 ракави. Достапно во различни бои. Машинско перење ладен нежен циклус со слични бои, не избелувајте, сушете суво ниско, топло железо кога е потребно, не сушете чисто.


Карактеристики на понудата

Слични понуди