• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ворнадо 32 Нгт Цела Соба Циркулатор Кула Вентилатор, Црна

Ворнадо 32 Нгт Цела Соба Циркулатор Кула Вентилатор, Црна

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Циркулаторот На Кулата Ворнадо НГТ335 ја носи технологијата За циркулација На Воздухот Со V-Проток на следното ниво со прилагодлив проток на воздух. Обратно-Протокот ви овозможува да креирате широк распон на проток на воздух, директна линија на проток на воздух и сѐ помеѓу нив. Постојаниот проток на воздух ја елиминира потребата за осцилација бидејќи големиот волумен на воздух постојано се движи низ просторијата создавајќи тивка, удобна циркулација во целата просторија. NGT335 има пет брзини, контроли чувствителни на допир, тајмер за автоматско исклучување од 1-8 часа за заштеда на енергија, скара за влез на воздух што лесно се чисти, далечински управувач. Ворнадо НГТ335 Цела Соба Циркулатор На Воздухот Кула Вентилатор v-Проток технологија Потпис V обезбедува целосна циркулација на целиот воздух во соба, без потреба од осцилација. Заштеда на енергија 1-8 часа тајмер функција. 5 поставки за брзина со контроли чувствителни на допир. Моќниот мотор произведува поголем волумен на движење на воздухот и го турка воздухот до 85 стапки. Вклучен далечински управувач/светлина;. Тивко работење со цврста, без нишање основа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди