• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хејзел и Руби ХРПП-Пик Џебови Умре-Исечени Картонски Украси 6-Пкг-Цитирај Ме

Хејзел и Руби ХРПП-Пик Џебови Умре-Исечени Картонски Украси 6-Пкг-Цитирај Ме

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно

ХЕЈЗЕЛ И РУБИН - Пик Џебовите Умираат Исечени Украси од Картон. ХЕЈЗЕЛ И РУБИ-Џебовите За Џебови Умираат Исечени Украси Од Картон-Дајте им на вашите банери, слики, ѕидна уметност, картички и многу повеќе забавен и креативен изглед! Овој пакет од 7-1/4х5-3/4 инчи содржи шест џебови со слики во три различни големини (два џебови од 2х2 инчи, два џебови од 4х4 инчи и два џебови од 3х5 инчи) и секој со уникатен дизајн - Доаѓа во различни стилови - секој се продава одделно - Увезен - ШКУ : NMG98286.


Карактеристики на понудата

Слични понуди