• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Смирувачки Капут Против Анксиозност Ослободување Од Стрес Палто За Вашето Куче Греј ХС 10-18лбс

Смирувачки Капут Против Анксиозност Ослободување Од Стрес Палто За Вашето Куче Греј ХС 10-18лбс

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Едноставно ставете Го Смирувачкиот Капут АКЦ на вашето куче, следете ги упатствата за лесна за носење и оставете го патентот за Смирување НА Акц да го направи останатото. Дизајниран да врши постојан притисок врз торзото на кучето, слично на родител што го повива своето новороденче, оваа методологија за примена на притисок обезбедува смирувачки ефект за повеќето кучиња.  Помага при Грмотевици, Вознемиреност Од Разделување, Огномет, Вознемиреност При Патување, Прекумерно Лаење, Вознемиреност од Бучава, Хиперактивност, Вишок Тресење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди