• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Екена Милворк 1 4В 1 2Х 5 8Д Мали Свитоци Од Грозје, Јавор

Екена Милворк 1 4В 1 2Х 5 8Д Мали Свитоци Од Грозје, Јавор

 
DEN 802.72

Количина на стоки
Достапно

Нашите апликации и онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе. Секоја шема е внимателно изработена по традиционални и историски дизајни. Секое парче е внимателно врежано, а потоа изшкуркано подготвено за вашата боја или дамка. Тие можат да инсталираат едноставно со традиционални дрвени лепила и завршни нокти. Рачно издлабена за автентичен изглед и чувство. Прекрасно дизајниран да акцентира други архитектонски парчиња. Целосно изшкуркан и подготвен за вашата боја или дамка. Изработени по традиционални стилови. Автентичност на вистински производ од дрво. Може да се користи на мантили, аспиратори и многу повеќе.


Карактеристики на понудата

Слични понуди