• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Солиден Гребен 82952. Кат Лагер, Заден; Црна, 2009-Форд Ф-Раптор Супер Екипаж

Солиден Гребен 82952. Кат Лагер, Заден; Црна, 2009-Форд Ф-Раптор Супер Екипаж

 
DEN 1920.00

Количина на стоки
Достапно

Цврстите подни облоги на Гребенот обезбедуваат целосна заштита за подот на кабината на вашето возило, додека го одржуваат фабриката свежа. Секоја постава е совршено контурирана до подот на вашето возило за прецизно сигурно поставување (прицврстување на подната кука каде што е применливо). Подигнатата усна ги доловува сите излевања, вода и остатоци што го одржуваат вашиот ентериер чист. Патентираната Технологија За Длабоки Шари во форма На Шеврон ја канализира течноста подалеку од чевлите држејќи ги суви. Изработен од издржлив Термопластичен материјал со ое-квалитет кој може да ја издржи строгоста на секојдневната злоупотреба. Поддржан од Нашата Ограничена Доживотна Гаранција. Патент 8,163,369, Д627, 285 1-Парче. Високиот периметарски ѕид обезбедува максимална заштита. Валани засилени рабови за дополнителна сила. Трајни Ое-квалитетни Термопластични. Грицкани дно за сигурно поставување. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Гума. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393. Стил : Обликувани. Одговара Изберете : 2009-2014 ФОРД Ф150 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди