• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Плод На Разбој Машки Раглан Маичка, Карирани Дното Пижами Во Собата

Плод На Разбој Машки Раглан Маичка, Карирани Дното Пижами Во Собата

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Плодот на машкиот сет за спиење Разбој од 2 парчиња е совршен за спиење или само лежење низ куќата. Лесната нега памучна и полиестерска ткаена ткаенина за панталони има мека завршница која постојано се чувствува одлично. Плетениот врв со четкан дрес со кратки ракави е совршена тежина за удобно спиење. Панталонот има покриен еластичен струк и контрастен цврст кабел за цртање со лента за удобно вклопување заедно со 2 странични џебови и копче преку мува. Врвот има модерни контрастни раменици и ракави со етикета за вратот без ознака за удобност. Достапно во четири одлични комбинации на бои. Машина за перење. Лесна нега. Копчето пред летаат. 2 странични џебови. Мека маичка плете врвот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди