• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Орев Шупливи Професионални Топла Нож Замена Ножеви

Орев Шупливи Професионални Топла Нож Замена Ножеви

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Орев Шупливи Професионални Топла Нож Замена Ножеви, се користи за намалување на пена јадро одбор, стиропор, и повеќето пластика. Одлично за изработка на дисплеи, архитектонски модели и распоред на внатрешен дизајн. Вклучува алатка од 950 степени со прекинувач за вклучување/исклучување, држач за алат, две сечила и упатства. Замена ножеви, 2-пакет. Се користи за сечење плоча од јадро од пена, стиропор и повеќето пластика.


Карактеристики на понудата

Слични понуди