• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ларсон Постара Бронзена Лопатка Рачка Со Клуч За Врати Со Цврсто Јадро

Ларсон Постара Бронзена Лопатка Рачка Со Клуч За Врати Со Цврсто Јадро

 
DEN 1119.84

Количина на стоки
Достапно

Хардверскиот комплет ги вклучува потребните предмети потребни за замена на хардверот за грицкање со клуч на вашата врата со Цврсто јадро Ларсон. Наменет само за Ларсон врати. Вратата мора да има фабрика досадно 9/16 во. од 1-3/8 во. мортизирана дупка на работ на вратата. Класичен дизајн со погодност на ротирачка рачка. Појавување на внатрешни и надворешни лостови со вградена брава со клучеви. Лесен за инсталирање.


Карактеристики на понудата

Слични понуди