• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Подобри Трендови Чарлстон Памук За Сите Возрасти 4-Парче Кралица Постелнина Сет-Слонова Коска

Подобри Трендови Чарлстон Памук За Сите Возрасти 4-Парче Кралица Постелнина Сет-Слонова Коска

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Направете ја вашата спална соба поживописна и пошарена со овој неверојатен комплет покривки. Составен од чист памук, можете да добиете постелнина со шамови и Перница За Декември кои се дизајнирани да им дадат најголемо удобно искуство на корисниците. Оваа покривка доаѓа во комплетен сет на домашна постелнина. Овој комплет се состои од 4 артикли (1 покривка, 2 соодветни шеми и Перница Од 1 Декември). Тие се направени мазни и издржливи за да ви овозможат да уживате во нивните придобивки подолг период без да се загрози квалитетот на допирот и чувството. Постелнината се шири до подот, подобрувајќи ја целокупната привлечност на креветот. 100% памучна мека и кадифен шенил тафтувана покривка. Комплетот од 4 парчиња вклучува прекривка и Перница од 2 шами и 1 Декември. Комбинацијата на бои е совршена за моден изглед и со некои соодветни додатоци, можете да постигнете елегантен изглед за вашата спална соба. Машина За Перење користејќи ладна вода за лесна нега. Кралицата сет вклучува : 1 Постелнина 102 во. х 110 во. 2 стандард шамс 20 во. х 26 во. 1 декоративни перница 18 во. х 18 во. Кралот сет вклучува : 1 Постелнина 120 во. х 110 во. 2 кралот шамс 20 во. х 36 во. 1 декоративни перница 18 во. х 18 во. Боја На Слонова Коска. За Возрасни.


Карактеристики на понудата

Слични понуди