• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Слатка Домашна Колекција Дрес Плетен Лист Сет Кал Кинг Греј

Слатка Домашна Колекција Дрес Плетен Лист Сет Кал Кинг Греј

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Подгответе се за целогодишна кул и мирна удобност со нашите 100% комплети плетени листови од полиестерски микрофибер. Овие меки чаршафи што дишат се ткаени за најрелаксирачко можно чувство со познат, омилен-удобност на маицата. Тие имаат 14" длабоко вграден лист и 4" полите со детали на рамниот чаршав и навлаките за перници. Нивниот издржлив материјал ќе ви обезбеди одличен ноќен сон во лето или зима во годините што доаѓаат. Вклучува рамен чаршав, вграден чаршав и 2 навлаки за перници со кралска големина. Машина за перење ладно, нежен циклус; без белило; падне сува ниска. Вграден лист-84 "х 72 " х 14", Рамен лист - 102" х 108", Навлаки за Перници - 20"х 40". Измијте пред употреба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди