• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Стандарден Пс-Прекинувач За Притисок На Маслото

Стандарден Пс-Прекинувач За Притисок На Маслото

 
DEN 1647.84

Количина на стоки
Достапно

Одговара на следниве возила : Фитноте : Од 2/96лексус LX4501996 1997 Toyota Land cruiser1996 Од 2/961997 Стандардниот Switch Standard За Притисок на Маслото е познат во инженерството и дистрибуцијата на низок ред на квалитетни заменски делови. Стандард ја продолжуваат својата посветеност во одржување на неспоредлива услуга и производство на иновативни стоки за бројни апликации за возила.Стандардните Прекинувачи За Притисок на Маслото се конструирани од строги производствени курсеви и опрема за тестирање кои гарантираат правилна функција и издржливост. Овие Прекинувачи За Притисок На Маслото се изградени да работат заедно со другите компоненти во системот на возилото за вашето најголемо искуство на патот.Спецификации : женски конектормален терминал типови на копчиња и терминали На сечилото Продадена Количина : Продадена Поединечно Дополнителни Карактеристики Боја : Злато. Заврши : Дихромат.


Карактеристики на понудата

Слични понуди